Nejlepší způsob
jak zabavit děti
Skákací hrady Praha

Nabízíme pronájem PROFI a HOBBY skákacích hradů na Vaši akci. Naše hrady využijete jak na soukromých, zahradních a narozeninových oslavách, tak i na dětských dnech, sportovních nebo firemních akcích, školách a školkách nebo městských slavnostech.

Nabízíme také dlouhodobý pronájem našich atrakcí za zvýhodněné ceny - koupaliště, penziony, hotely, rekreační a sportovní střediska, festivaly - Praha, Praha Západ, Kladno, Beroun, Příbram, Říčany, Benešov, střední Čechy, Vysočina

Vybrat si můžete z mnoha druhů, velikostí i designu skákacích hradů. Možnost dlouhodobého pronájmu za velmi výhodné ceny. Dětské tábory, hotely, rekreační střediska, koupaliště. Na přání zákazníka zajistíme dopravu, instalaci a obsluhu skákacích hradů.
Na naše profi skákací hrady požíváme velmi kvalitní, ohnivzdorný, netoxický, bez olova a těžkých kovů, UV odolný , vodovzdorný, odolný proti namáhání a certifikovaný materiál   CE&UL&SGS 0,45 a 0,55 mm PVC Terpaulin 1000D.
Naše hrady splňují Evropské normy CE, EN 15649:2013 a EN14960:2013 pro provoz a pronájem nafukovacích atrakcí ve státech Evropské unie.

Na firemní akce, dětské dny a slavnosti, městské oslavy, ale i na soukromé akce, narozeniny a víkendy na zahradě

Stačí elektrická přípojka, rovná plocha pro umístění hradu a během chvíle je vše připraveno.
Atrakce jsou určeny pro děti od 3 let do 15 let, podle druhu atrakce

Půjčovna skákacích hradů Liberec a Praha

Ceny jsou uvedeny bez obsluhy a s vlastní dopravou. Přesnou cenovou nabídku Vám připravíme podle typu akce a využitých služeb

Nabídka skákacích hradů Praha

Profi hrady - komerční i soukromé využití s ​​větším počtem dětí, městské slavnosti, firemní a sportovní akce, dětské dny, soukromé, dětské nebo narozeninové oslavy. Určeno pro děti 3 - 14 let.
Praha, Kladno, Beroun, Říčany, Benešov, střední Čechy

Prohlédněte si naše hrady a vyberte si pro Vás ten pravý

V rezervačním formuláři si vyberte hrad, odešlete poptávku a my se Vám co nejdříve ozveme a domluvíme podrobnosti.

V případě, že si z naší nabídky nevyberete, můžete si vybrat Váš oblíbený hrad i v liberecké pobočce.

Nezapomínejte uvádět telefon a do poznámky napište, zda si hrad vyzvednete nebo chcete zajistit dopravu.

Pokud si zajistíte vlastní dopravu, u PROFI hradů je nutné mít, vhledem k velikosti a váze, dodávku nebo vozík.

Když se Vám do 24 h neozveme, zkontrolujte poštu ve spamu, pokud není potvrzení objednávky ani tam, volejte :


Rezervační formulář Praha

Zadejte prosím Vaše celé jméno.
Zadejte svoje telefonní číslo.
Špatně zadaná e-mailová adresa..
Vyberte jaký hrad chcete rezervovat.
Invalid Input
Název města/obce, kde bude hrad umístěn. (potřebujeme v rámci logistiky)
Zadejte prosím od kdy chcete provést rezervaci.
Zadejte prosím do kdy chcete provést rezervaci.
Něco se pokazilo
Rezervační formulář

Irish pub - exkluzivní nabídka

Nabízíme pronájem v České republice naprosto ojedinělého prostorného party stanu v designu Irish Pubu. Pořádáte akci a hledáte opravdu originální posezení nebo taneční parket pro své hosty ? Náš jedinečný nafukovací IRISH PUB o rozměrech 10x6 m je ta pravá volba. Ohromíte je party stanem v neotřelém stylu. Ideální na firemní a sportovní akce, festivaly, městké akce, pivní slavnosti nebo svatby, oslavy, zahradní a taneční party. Dodáme i se stoly a lavicemi nebo i s DJ jem, zvukovou a světelnou aparaturou a videoprojekcí.

Party stan není určen jako ochrana před deštěm.


Rozměry 10x6x6,5 m

Kapacita 60 sedících

Velikost 60m2

Cena od 7000 Kč/den.
Víkend : sobota - neděle 11000 Kč

Velká pirátská loď

Kapitáne, pirátský škuner na obzoru! Připlouvá do přístavu a zve na palubu všechny děti, které si rády zaskáčou. Rozlehlý hrad o rozměrech 9,5x5x5,5 metru je nevídanou atrakcí, jež se pyšní do detailu vyladěným tvarem a vzhledem skutečné pirátské lodi. V jejích útrobách se nalézá velká skluzavka a prostorná skákací plocha s herními prvky. Plavidlo pojme až deset malých korzárů.


Rozměry 9,5x5x6m

Kapacita 10 dětí

Velikost 47,5 m2

Cena od 6000 Kč / den
Víkend: sobota - neděle 10000 Kč

Mořský koráb

Vzhůru na palubu, dobrodružná plavba právě začíná ! Na našem korábu společně se všemi mořskými kamaráday zažijete tu největší zábavu. Čeká Vás nejenom skvělá skluzavka, ale i prostorná skákací plocha s dalšími hracími prvky. Mořský koráb je designově vyladěn do posledních detailů a podobný v Čechách budete hledat jen těžko.


Rozměry 8x4,5x5m

Kapacita 8 dětí

Velikost 36 m2

Cena od 4500 Kč / den
Víkend: sobota - neděle 7000 Kč

Velká skluzavka - Mořský svět

Růžoví delfíni  Vás vítají na naší obří mořské skluzavce. Vystoupejte po dlouhém žebříku až k velké chobotnici, kde budete mít nejenom krásný výhled, ale můžete si také vybrat, kterou ze dvou skluzavek pofrčíte až dolů. Bude to jízda !


10x6x7m 

Kapacita 10 dětí

Velikost 60m2

Cena od 6000 Kč / den
Víkend: sobota - neděle 10000 Kč

paw patrol skluzavka

Pojďte se společně se všemy členy týmu Tlapkové patroly užít báječně velkou a prostornou skluzavku, na které si užijete spoustu závavy a legrace.  Na vrchol skluzavky vystoupáte po dlouhém žebříku s provazovými úchyty. Délka skluzavky je úctyhodná, čeká Vás skluz dlouhý přes 6 metrů z výšky 5 metrů. Pro větší bezpečnost dětí je skluzavka opatřena ochrannou sítí.


7x5x5m 

Kapacita 8 dětí

Velikost 35m2

Cena od 4000 Kč / den
Víkend: sobota - neděle 7000 Kč

Mimoňi

Mimoňský hrad si děti zamilují na první pohled. Oblíbené dětské postavičky už se na ně mávají a lákají je do útrob jejich hradu, kde s nimi můžou hopsat na velké skákací ploše, klouzat se na dlouhé skluzavce nebo se dosytosti vyřádit na herních prvcích s mimoňskými obrázky. Prostor na to mají opravdu dostatečný.

Rozměr 5x5x5m

Kapacita 8 dětí

Velikost 25 m2

Cena od 3500 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

Krokodýl

Kdo najde odvahu vlézt krokodýlovi do tlamy? Tři metry vysoký hrad nazvaný Krokodýl zabaví děti na hezky dlouho. Má to co nabídnout: po prolezení vstupním otvorem v podobě krokodýlích čelistí se děti ocitnou na rozlehlém prostoru 6x5 metrů, kde se nachází spousta hracích prvků, kupříkladu prolézací most, boxovací pytle a prostorná skluzavka. Pojme osm dětí.

Rozměr : 6x5x3 m

Kapacita : 8 dětí

Velikost : 30 m2

Cena od 3500 Kč / den.
Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

frozen - ledové království

Opravdický kouzelný hrad s hradními věžemi a hradbami pro všechny malé obdivovatele pohádkového Ledového království. Na velké skákací ploše můžete hopsat a hrát si s polečně se sněhulákem Olafem a princeznou Elsou. A když vyšplháte po ledovém žebříku, čeká Vás parádní sklouznutí na velké ledové skluzavce.


5x5x4,8m 

Kapacita 8 dětí.

Velikost 25 m2

Cena od 3000 Kč / den
Víkend: sobota - neděle 5000 Kč

 

Hrad Mašinka

Jede, jede mašinka, kouří se jí z komínka. Náš vláček je dlouhý, plný zážitků a jede přímou linkou do stanice Veselí. Zveme k cestě všechny pasažéry, kterým jízdu zpříjemní nejen nezbytné herní prvky, prostorná skákací plocha a populární klouzačka, ale také unikátní lezecká stěna. Délka vlakové soupravy je 8 metrů, šířka 4,5 metru.

Rozměr 4,85x4,5x3m

Velikost 22m2

Kapacita 6 dětí

Cena od 3500 Kč / den

Víkend: sobota - neděle 6000 Kč

Šmoulí hrad

Pojďte s námi zažít dobroudružství v pravém šmoulím hradě. Čeká na Vás spousta zábavy společně se šmoulími kamarády. Do hradu se můžete dostat buď tajným tunelem nebo přes malou skluzavku, která Vás zavede na skákací plochu, kde Vás čeká prolézací kruh a další herní prvky, umístěné na velké skákací ploše. Vystoupat pak můžete do hradní věže, kde Váš čeká parádní sklouznutí po šmoulí klouzačce. Šmoulové už se na Vás těší.


8x4,5x3,5m 

Kapacita 8 dětí.

Velikost 36 m2

Jungle

Za skvělou cenu je nyní možné dostat obrovskou porci zábavy na oblíbeném modelu této skákací atrakce, která je sice menší, ale co do zábavy se vyrovná i větším hradům. Skákací hrad je vybaven oblíbenou skluzavkou, přičemž její horní část je zajištěna ochrannou sítí, stejně jako všechny stěny hradu. To vše doplňuje prostorná skákací plocha opatřená protisluneční clonou, která dokáže ochránit i před lehkým letním deštíkem.


Rozměr 4,2x3x2,4m

Velikost 12,5m2

Kapacita 5 dětí

Cena od 2000 Kč / den

Víkend: sobota - neděle 3000 Kč

Peppa Pig - Prasátko Peppa

Pořádáte komornější akci? Hrad Peppa Pig je pro vás naprosto ideální volba a děti si ho okamžitě na první pohled zamilují: zvenčí malý, uvnitř rozlehlý. Jeho dekor tvoří pestrobarevné obrázky postaviček z oblíbeného dětského seriálu Prasátko Peppa. Uvnitř i přes skromnější rozměry 5x4x3,7 metru nabízí totéž, co jeho větší kolegové. Až šest dětí se může vyřádit na prostorné skákací ploše s mnoha herními prvky, prolézt si tunelem nebo sjíždět skluzavku.


Rozměr 5x4x3,7m

Velikost 20m2

Kapacita 6 dětí

Cena od 2500 Kč / den

Víkend: sobota - neděle 4000 Kč


Kde nás
najdete

Výdejní Sklad

Na návsi 22

Vonoklasy

Praha - Černošice

 

Kontakty