Nejlepší způsob
jak zabavit děti na oslavě, party nebo na dětské akci

Nejčastější dotazy

Objednali jsme si přes objednávkový formulář hrad, ale nepřišla nám odpověď.

Podívejte se do spamu, většinou tam naši odpověď najdete. Pokud ani tam není volejte 732 726 586

Zvládneme instalaci hradu sami ?

Ano, instalace je jednoduchá, zvládne ji každý. Vše Vám vysvětlíme při převzetí.

Dostanu k objednanému hradu fukar a další příslušenství ?

Ano, vše potřebné k provozu skákacího hradu dostanete. Kromě fukaru také kolíky nebo zátěžové vaky, koberec na boty a plachtu pod hrad, pokud ho nebudeze mít na trávě.

Mám objednaný hrad, kdy si ho mohu vyzvednout a kdy vrátit ?

Pokud máte hrad objednaný na sobotu, můžete si ho v našem skladě vyzvednout v pátek mezi 17.00 - 17.30 a vrátit v neděli v 10 h.

Pokud máte hrad objednaný na celý víkend, vyzvednutí opět v pátek mezi 17.00 - 17.30 a vrácení v neděli večer nebo v pondělí dopoledne.

V případě, že má Váš objednaný hrad vypůjčený zákazník den před Vámi, platí individuální domluva vyzvednutí.

Obě varianty platí pouze pro soukromé využití. 

Je špatné počasí, mohu rezervaci zrušit ? Budu platit storno poplatek ?

Pokud meteorologové hlásí na den, kdy máte objednaný hrad počasí opravdu pod psa, stačí 24 h před vypůjčením rezervaci zrušit, žádné stornopoplatky neplatíte.

Podle našich zkušeností nemá cenu sledovat počasí dříve než ve čtvrtek, pokud máte hrad objednaný třeba na sobotu. Předpověď počasí se většinou během týdne několikrát změní.

Vejde se nám hrad do auta ?

Do osobního auta se Vám vejdou pouze některé z menších hradů. Na téměř všechny naše hrady potřebujete vozík nebo dodávku.


Nabízíme pronájem PROFI a HOBBY skákacích hradů na Vaši akci. Naše hrady využijete jak na soukromých, zahradních a narozeninových oslavách, tak i na dětských dnech, sportovních nebo firemních akcích, školách a školkách nebo městských slavnostech.

Nabízíme také dlouhodobý pronájem našich atrakcí za zvýhodněné ceny - koupaliště, penziony, hotely, rekreační a sportovní střediska, festivaly.

Vybrat si můžete z mnoha druhů, velikostí i designu skákacích hradů. Možnost dlouhodobého pronájmu za velmi výhodné ceny. Dětské tábory, hotely, rekreační střediska, koupaliště. Na přání zákazníka zajistíme dopravu, instalaci a obsluhu skákacích hradů.
Na naše profi skákací hrady požíváme velmi kvalitní, ohnivzdorný, netoxický, bez olova a těžkých kovů, UV odolný , vodovzdorný, odolný proti namáhání a certifikovaný materiál   CE&UL&SGS 0,45 a 0,55 mm PVC Terpaulin 1000D.
Naše hrady splňují Evropské normy CE, EN 15649:2013 a EN14960:2013 pro provoz a pronájem nafukovacích atrakcí ve státech Evropské unie.

Na firemní akce, dětské dny a slavnosti, městské oslavy, ale i na soukromé akce, narozeniny a víkendy na zahradě

Stačí elektrická přípojka 220V/16A, rovná plocha pro umístění hradu a během chvíle je vše připraveno.
Atrakce jsou určeny pro děti od 3 let do 15 let, podle druhu atrakce

Půjčovna skákacích hradů Liberec a Praha

Ceny jsou uvedeny bez DPH, obsluhy a s vlastní dopravou.
pronájem na soukromé akce je 24 h
Přesnou cenovou nabídku Vám připravíme podle typu akce a využitých služeb

Nabídka skákacích hradů Děčín

Profi hrady - komerční i soukromé využití s ​​větším počtem dětí, městské slavnosti, firemní a sportovní akce, dětské dny, soukromé, dětské nebo narozeninové oslavy. Určeno pro děti 3 - 15 let.
Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice, Lovosice, Teplice, Nový Bor, Česká Lípa, Varnsdorf, Rumburk, Česká Kamenice, Benešov nad Ploučnicí, Kamenický Šenov.

Prohlédněte si naše hrady a vyberte si pro Vás ten pravý

V rezervačním formuláři si vyberte hrad, odešlete poptávku a my se Vám co nejdříve ozveme a domluvíme podrobnosti.

V případě, že si z naší nabídky nevyberete, můžete si vybrat Váš oblíbený hrad i v ostatních pobočkách.

Nezapomínejte uvádět telefon a do poznámky napište, zda si hrad vyzvednete nebo chcete zajistit dopravu.

Pokud si zajistíte vlastní dopravu, u PROFI hradů je nutné mít, vhledem k velikosti a váze, dodávku nebo vozík.

Když se Vám do 48 h neozveme, zkontrolujte poštu ve spamu, pokud není potvrzení objednávky ani tam, volejte :


Rezervační formulář Děčín

Zadejte prosím Vaše celé jméno.
Zadejte svoje telefonní číslo.
Špatně zadaná e-mailová adresa..
Vyberte jaký hrad chcete rezervovat.
Invalid Input
Název města/obce, kde bude hrad umístěn. (potřebujeme v rámci logistiky)
Zadejte prosím od kdy chcete provést rezervaci.
Zadejte prosím do kdy chcete provést rezervaci.
Něco se pokazilo
Rezervační formulář

velké a střední hrady

auta skluzavka

Zveme všechny děti na naší dvouproudovou závodní dráhu, kde si užijí spoustu legrace a rychlosti. Jsou pro ně připravené dvě závodní skluzavky lemované oblíbenými autopostavičkami ze známého filmu Auta. Než se dostanou na závodní dráhu, budou muset prolézt po žebříku pod velkým závodním červeným autem a pak už jen hurá dolů ! 


Rozměr 10x5x7 m 

Kapacita 12 dětí

Velikost 50m2

Cena na den od 6000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 10000 Kč

pirátská loď

Kapitáne, pirátský škuner na obzoru! Připlouvá do přístavu a zve na palubu všechny děti, které si rády zaskáčou. Rozlehlý hrad o rozměrech 10x5x6 metrů je nevídanou atrakcí, jež se pyšní do detailu vyladěným tvarem a vybavením pirátské lodi. V jejích útrobách se nalézá velká skluzavka a prostorná skákací plocha s obřím kormidlem, soudky rumu i opravdovými piráty. Plavidlo pojme až deset malých korzárů.


Rozměry 9,5x5x6m

Kapacita 10 dětí

Velikost 47,5 m2

Cena na den od 5000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 8000 Kč

octopus koráb

Vzhůru na palubu, dálky volají ! Octopus koráb pávě připlouvá a zve na palubu všechny děti, které si rády zaskáčou. Rozlehlý hrad o rozměrech 9x5x6 m metru je nevídanou atrakcí, jež se pyšní do detailu vyladěným tvarem a vzhledem skutečného mořkého korábu, kterému vévodí obrovská mořská chobotnice. V jeho útrobách se nalézá velká skluzavka a prostorná skákací plocha s herními prvky. Plavidlo pojme až deset malých korzárů.


Rozměry 9x5x6m

Velikost 45m2

Kapacita 10 dětí

Cena na den od 5000 Kč 
Víkend : sobota - neděle 8000 Kč


pyžamáci skluzavka

 Seznamte se s našimi novými superhrdiny! Oblíbené postavičky ze seriálu Pyžamasky už se na Vás těší, že si s nimu užijete tu nejlepší zíbavu a dobrodružství. Čeká Vás výstup po dlouhém barevném žebříku až na vrchol  a pak už jen hurá dolů po skvěle dlouhé a prostorné skluzavce. 

 


Rozměr 8x4x5m

Kapacita 8 dětí

Velikost 24 m2

Cena na den od 3000 Kč 
Víkend : sobota - neděle 5000 Kč

Tlapková patrola
fun city

Opravdu jedinečný herní skákací hrad se dvěma skluzavkami, velkou skákací plochou s prolézačkou a mnoha dalšími herními prvky, navíc u dětí ve velmi oblíbeném designu Tlapkové patroly


Rozměr 7x6,2x5,7m

Kapacita 10 dětí.

Velikost 43,4 m2

Cena na den od 5000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 8000 Kč

mimoňi

Mimoňský hrad si děti zamilují na první pohled. Oblíbené dětské postavičky už se na ně mávají a lákají je do útrob jejich hradu, kde s nimi můžou hopsat na velké skákací ploše, klouzat se na dlouhé skluzavce nebo se dosytosti vyřádit na herních prvcích s mimoňskými obrázky. Prostor na to mají opravdu dostatečný.


Rozměr 5x5x5m

Kapacita 8 dětí

Velikost 25 m2

Cena na den od 3000 Kč 
Víkend : sobota - neděle 5000 Kč


Krokodýl

Kdo najde odvahu vlézt krokodýlovi do tlamy? Tři metry vysoký hrad nazvaný Krokodýl zabaví děti na hezky dlouho. Má to co nabídnout: po prolezení vstupním otvorem v podobě krokodýlích čelistí se děti ocitnou na rozlehlém prostoru 6x5 metrů, kde se nachází spousta hracích prvků, kupříkladu prolézací most, boxovací pytle a prostorná skluzavka. Pojme osm dětí.


Rozměr : 6x5x3 m

Kapacita : 8 dětí

Velikost : 30 m2

Cena na den od 3000 Kč 
Víkend : sobota - neděle 5000 Kč

Tlapková patrola

Vítejte na tajemném hradě Tlapkové patroly, ve kterých zažijete společně s oblíbenými postavičkami ta největší dobrodružství. Můžete dovádět, skákat a hrát si na prostorné skákací ploše nebo se klouzat na velké skluzavce.


Rozměry 5x5x4,8m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 2700 Kč 
Víkend: sobota - neděle 4500 Kč

frozen - ledové království

Opravdický kouzelný hrad s hradními věžemi a hradbami pro všechny malé obdivovatele pohádkového Ledového království. Na velké skákací ploše můžete hopsat a hrát si s polečně se sněhulákem Olafem a princeznou Elsou. A když vyšplháte po ledovém žebříku, čeká Vás parádní sklouznutí na velké ledové skluzavce. 


Rozměry 5x5x4,8m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 2700 Kč 
Víkend: sobota - neděle 4500 Kč


Spiderman
!novinka!

Velmi oblíbený skákací hrad s motivem neohroženého Spidermana, velkou skákací plochou , herními prvky a s prostornou skluzavkou. Výhodou jsou velká síťovaná okna, takže máte o dětech dokonalý přehled.


Rozměr 5x5x4m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 2700 Kč 
Víkend : sobota - neděle 4500 Kč


MALÉ HRADY
URČENÉ PRO MENŠÍ AKCE A DĚTI DO 10. LET

forest castle

Za skvělou cenu je nyní možné dostat obrovskou porci zábavy na oblíbeném modelu této designově vyšperkované skákací atrakce, která je sice menší, ale co do zábavy se vyrovná i větším hradům. Skákací hrad je vybaven oblíbenou skluzavkou, přičemž její horní část je zajištěna ochrannou sítí, stejně jako všechny stěny hradu. To vše doplňuje uzavíratelná a prostorná skákací plocha.


Rozměr 4x3,6x2,8m

Velikost 14,4m2

Kapacita 4 děti

Cena na den od 1500 Kč 
Víkend : sobota - neděle 2500 Kč

rytířský hrad

Do dob rytířských turnajů děti přenese oblíbený Rytířský hrad. Konstrukce v podobě středověkých pevností s typickými věžičkami nabízí kratší a větší skluzavkou i nezbytnou plochu pro skákání. Pohybově se děti doslova vyřádí: v hradu mohou lézt, plazit se, šplhat i soukat se tunelem nebo klouzat na klouzačce


Rozměr 4,9x3,2x3m

Velikost 15,5m2

Kapacita 5 dětí

Cena na den od 1500 Kč 
Víkend: sobota - neděle 2500 Kč

peppa pig

Pořádáte komornější akci? Hrad Peppa Pig je pro vás naprosto ideální volba a děti si ho okamžitě na první pohled zamilují: zvenčí malý, uvnitř rozlehlý. Jeho dekor tvoří pestrobarevné obrázky postaviček z oblíbeného dětského seriálu Prasátko Peppa. Uvnitř i přes skromnější rozměry 5x4x3,7 metru nabízí totéž, co jeho větší kolegové. Až šest dětí se může vyřádit na prostorné skákací ploše s mnoha herními prvky, prolézt si tunelem nebo sjíždět skluzavku.


Rozměr 5x4x3,7m

Velikost 20m2

Kapacita 6 dětí

Cena na den od 2000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 3000 Kč


Kde nás
najdete

Výdejní Sklad

Březiny 92

Děčín

V objektu bývalého statku. Pokud pojedete směrem od Děčína zabočíte u posledního šedivého domu v Březinách doleva, pojedete do mírného kopečku a po 50 m odbočíte vpravo a vjedete zelenou bránou do objektu a pojedete pravou cestou. Po 50 m jste na místě.

 

Kontakty