Nejlepší způsob
jak zabavit děti na oslavě, party nebo na dětské akci

Nejčastější dotazy

Objednali jsme si přes objednávkový formulář hrad, ale nepřišla nám odpověď.

Podívejte se do spamu, většinou tam naši odpověď najdete. Pokud ani tam není volejte 732 726 586

Zvládneme instalaci hradu sami ?

Ano, instalace je jednoduchá, zvládne ji každý. Vše Vám vysvětlíme při převzetí.

Dostanu k objednanému hradu fukar a další příslušenství ?

Ano, vše potřebné k provozu skákacího hradu dostanete. Kromě fukaru také kolíky nebo zátěžové vaky, koberec na boty a plachtu pod hrad, pokud ho nebudeze mít na trávě.

Mám objednaný hrad, kdy si ho mohu vyzvednout a kdy vrátit ?

Pokud máte hrad objednaný na sobotu, můžete si ho v našem skladě vyzvednout v pátek mezi 17.00 - 17.30 a vrátit v neděli v 10 h.

Pokud máte hrad objednaný na celý víkend, vyzvednutí opět v pátek mezi 17.00 - 17.30 a vrácení v neděli večer nebo v pondělí dopoledne.

V případě, že má Váš objednaný hrad vypůjčený zákazník den před Vámi, platí individuální domluva vyzvednutí.

Obě varianty platí pouze pro soukromé využití. 

Je špatné počasí, mohu rezervaci zrušit ? Budu platit storno poplatek ?

Pokud meteorologové hlásí na den, kdy máte objednaný hrad počasí opravdu pod psa, stačí 24 h před vypůjčením rezervaci zrušit, žádné stornopoplatky neplatíte.

Podle našich zkušeností nemá cenu sledovat počasí dříve než ve čtvrtek, pokud máte hrad objednaný třeba na sobotu. Předpověď počasí se většinou během týdne několikrát změní.

Vejde se nám hrad do auta ?

Do osobního auta se Vám vejdou pouze některé z menších hradů. Na téměř všechny naše hrady potřebujete vozík nebo dodávku.


Nabízíme pronájem PROFI a HOBBY skákacích hradů na Vaši akci. Naše hrady využijete jak na soukromých, zahradních a narozeninových oslavách, tak i na dětských dnech, sportovních nebo firemních akcích, školách a školkách nebo městských slavnostech.

Nabízíme také dlouhodobý pronájem našich atrakcí za zvýhodněné ceny - koupaliště, penziony, hotely, rekreační a sportovní střediska, festivaly.

Vybrat si můžete z mnoha druhů, velikostí i designu skákacích hradů. Možnost dlouhodobého pronájmu za velmi výhodné ceny. Dětské tábory, hotely, rekreační střediska, koupaliště. Na přání zákazníka zajistíme dopravu, instalaci a obsluhu skákacích hradů.
Na naše profi skákací hrady požíváme velmi kvalitní, ohnivzdorný, netoxický, bez olova a těžkých kovů, UV odolný , vodovzdorný, odolný proti namáhání a certifikovaný materiál   CE&UL&SGS 0,45 a 0,55 mm PVC Terpaulin 1000D.
Naše hrady splňují Evropské normy CE, EN 15649:2013 a EN14960:2013 pro provoz a pronájem nafukovacích atrakcí ve státech Evropské unie.

Na firemní akce, dětské dny a slavnosti, městské oslavy, ale i na soukromé akce, narozeniny a víkendy na zahradě

Stačí elektrická přípojka 220V/16A, rovná plocha pro umístění hradu a během chvíle je vše připraveno.
Atrakce jsou určeny pro děti od 3 let do 15 let, podle druhu atrakce

Půjčovna skákacích hradů Liberec a Praha

Nabídka skákacích hradů

Profi hrady – komerční využití s větším počtem dětí, městské slavnosti, firemní a sportovní akce, dětské dny, zahradní a dětské párty. Určeno pro děti 3 – 15 let.

Ceny jsou uvedeny bez obsluhy a s vlastní dopravou.
pronájem na soukromé akce je 24 h, u komerčních akcí dle dohody.
Přesnou cenovou nabídku Vám připravíme podle typu akce a využitých služeb

Prohlédněte si naše hrady a vyberte si pro Vás ten pravý

V rezervačním formuláři si vyberte hrad, odešlete poptávku a my vám co nejdříve ozveme a domluvíme detaily. V horní části jsou uvedeny velké a střední hrady. Pokud srolujete níže, najdete zde nabídku menších hradů určené spíše na rodinné, narozeninové nebo zahradní oslavy.

V případě, že si z naší nabídky nevyberete, můžete si vybrat Váš oblíbený hrad i v ostatních pobočkách.

Nezapomínejte uvádět telefon a do poznámky napište, zda si hrad vyzvednete nebo chcete zajistit dopravu.

Pokud si zajistíte vlastní dopravu, u PROFI hradů je třeba mít, vzhledem k velikosti a váze, dodávku nebo vozík.

Přijímáme platební karty.

Když se Vám do 48 hodin neozveme, zkontrolujte poštu ve spamu,  pokud není potvrzení objednávky ani tam, volejte: 773 731 855


Rezervační formulář

Zadejte prosím Vaše celé jméno.
Zadejte svoje telefonní číslo.
Špatně zadaná e-mailová adresa..
Vyberte jaký hrad chcete rezervovat.
Invalid Input
Invalid Input
Zadejte prosím od kdy chcete provést rezervaci.
Zadejte prosím do kdy chcete provést rezervaci.
Něco se pokazilo
Rezervační formulář

velké a střední hrady

irish pub

 Nabízíme pronájem v České republice naprosto ojedinělého prostorného party stanu v designu Irish Pubu. Pořádáte akci a hledáte opravdu originální posezení nebo taneční parket pro své hosty ? Náš jedinečný nafukovací IRISH PUB o rozměrech 10x6 m je ta pravá volba. Ohromíte je party stanem v neotřelém stylu. Ideální na firemní a sportovní akce, festivaly, městké akce, pivní slavnosti nebo svatby, oslavy, zahradní a taneční party. Dodáme i se stoly a lavicemi nebo i s DJ jem, zvukovou a světelnou aparaturou a videoprojekcí.

Party stan není určen jako ochrana před deštěm.


Rozměry 10x6x6,5m

Velikost 60m2

Kapacita 60 sedících

Cena na den od 7000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 12000 Kč

 

Spongebob
!novinka!

Spongebob je tady a má s sebou své kamarády. Patrick Hvězdice, Sheldon J. Plankton, Sépiák a další zdobí velkolepě pojatou skluzavku, věnovanou právě postavičce Spongeboba a jeho přátelům. A jízda dolů je to velká, protože pestrobarevná skluzavka má výměru 10x5 metrů a směrem nahoru sahá k sedmi metrům. Ve dvou jízdních pruzích může svištět dolů až deset dětí.


Rozměr 10x5x7 m 

Kapacita 10 dětí

Velikost 50m2

Cena na den od 6500 Kč 
Víkend: sobota - neděle 10000 Kč

Superskluz

Chcete zažít opravdový SUPER SKLUZ ? 
Představujeme Vám obří super skluzavku pro všechny odvážné děti. Až k mořskému korábu se vyšplháte po dlouhém provazovém žebříku, kde Vás čeká skvělý výhled jako z lodního koše a parádně dlouhá skluzavka lemovaná mořskými rybami.
13 metrů na délku a 8 metrů na výšku, to už je pořádná jízda.


Rozměry 13x8x8m

Velkost 104m2

Kapacita 15 dětí.

Cena na den od 7000 Kč
Víkend : sobota - neděle 12000 Kč

Superskluz

Chcete zažít opravdový SUPER SKLUZ ? 
Představujeme Vám obří super skluzavku pro všechny odvážné děti. Až k mořskému korábu se vyšplháte po dlouhém provazovém žebříku, kde Vás čeká skvělý výhled jako z lodního koše a parádně dlouhá skluzavka lemovaná mořskými rybami.
13 metrů na délku a 8 metrů na výšku, to už je pořádná jízda.


Rozměry 13x8x8m

Velkost 104m2

Kapacita 15 dětí.

Cena na den od 7000 Kč
Víkend : sobota - neděle 12000 Kč


Octopus koráb

Kapitáne, mořský koráb na obzoru! Připlouvá do přístavu a zve na palubu všechny děti, které si rády zaskáčou. Rozlehlý hrad o rozměrech 9x5x6 m metru je nevídanou atrakcí, jež se pyšní do detailu vyladěným tvarem a vzhledem skutečného mořkého korábu, kterému vévodí obrovská mořská chobotnice. V jeho útrobách se nalézá velká skluzavka a prostorná skákací plocha s herními prvky. Plavidlo pojme až deset malých korzárů.


Rozměry 9x5x6m

Velikost 45m2

Kapacita 10 dětí

Cena na den od 5000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 9000 Kč

 

Auta skluzavka

Zveme všechny děti na naší dvouproudovou závodní dráhu, kde si užijí spoustu legrace a rychlosti. Jsou pro ně připravené dvě závodní skluzavky lemované oblíbenými autopostavičkami ze známého filmu Auta. Než se dostanou na závodní dráhu, budou muset prolézt po žebříku pod velkým závodním červeným autem a pak už jen hurá dolů ! 


Rozměr 10x5x7 m 

Kapacita 12 dětí

Velikost 50m2

Cena na den od 6000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 10000 Kč

Jungle skluzavka

Vítejte v naší obří jungle skluzavce, kde si užijete spoustu zábavy na dvou hlouhých skluzavkách ke kterým vystoupáte po dlouhém barevném žebříku. Společnost dětem budou dělat oblíbené ztvířecí postavičky žirafy, krokodýla nebo veselé želvy. Po sklouznutí ještě děti mohou vesele hopsat na prostorné skákací ploše.


Rozměr 10,5x5,5x7 m 

Kapacita 12 dětí

Velikost 57,75m2

Cena na den od 6000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 10000 Kč


Žralok skluzavka
!novinka!

Pozor Žralok !! Tahle atrakce je jen pro pro ty, co se nebojí ani toho největšího nebezpečí. Obří desetimetrová double skluzavka s obrovským žralokem, který si brousí zuby na všechny nezbedné děti. Jedinečná skluzavka ve skvělém designu jistojistě ohromí všechny návštěvníky na Vaší akci. V dolní části je navíc velká skákací plocha s hracími prvky ve tvaru mořskyých kamarádů.


Rozměry 10x5x7m

Velikost 50m2

Kapacita 12 dětí

Cena na den od 6500 Kč 
Víkend: sobota - neděle 10000 Kč

 

Mickey - skluzavka
!novinka!

Mickey mouse a jeho přátelé Vás vítají na naší parádní skluzavce. Její nespornou výhodou je, že nemá jen jednu skluzavku, ale rovnou dvě, což děti určitě ocení. Užijte si parádní jízdu na této devítimetrové velké skluzavce.


Rozměry 9x5x7m

Velikost 45m2

Kapacita 10 dětí

Cena na den od 5500 Kč 
Víkend: sobota - neděle 9500 Kč

 

Paw patrol combo

Skvělý desing i zpracování tohoto kombinovaného hradu zajišťuje velký úspěch u všech dětí ! Tento hrad má vše co děti milují. Prostornou skákací plochu s hracími prvky, atraktivní barevné zpracování i pořádnou skluzavku. Navíc s motivy velmi oblíbené Tlapkové patroly. Žádné dítko neodolá.


Rozměry 5,8x4,6x3,2m

Velikost 26,68m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 2700 Kč 
Víkend: sobota - neděle 4500 Kč

 


zoo skluzavka

Vítáme Vás na naší parádní ZOO skluzavce, na které se děti potkají se svými oblíbenými zvířátky, které znají ze ZOO. Přivítá je veselý slon, zebra a žirafa a když vyšplhají až nahoru, potkají se i s dalšími oblíbenými zvířátky z říše zvířat. Račte vstoupit do naší zvířecí ZOO a užijte si naší skvělou skluzavku, kterou budou děti milovat.


Rozměry 8x5x6,5m

Velkost 40m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 5000 Kč
Víkend : sobota - neděle 9000 Kč

 

Jungle fun city

Vítejte v naší dobrodružné jungli plné dobrodružství. 

Ve stínu palem na Vás čeká krokodýl, lev, slon nebo opičák, ale bát se nemusíte, rádi s i s Vámi budou hrát. Navíc si užijete spoustu další zábavy v podobě prolézaček, tunelů, velké skákací plochy a nesmí chybět ani skluzavka.


Rozměry 8x6x3m

Velikost 48m2

Kapacita 10 dětí

Cena na den od 5500 Kč 
Víkend: sobota - neděle 9000 Kč

Mimoňi fun city

Na našem skvěle vybaveném mimoňském fun city Vás čeká spoustu zábavy, dobrodružství a legrace. Klouzat se můžete na velké skluzavce, na horolezecké stěně můžete zkoušet svoje lezecké schopnosti a čekají Vás také prolézací tunely a velká skákací pocha. Nudit se opravdu nebudete.


Rozměr 6x5x5,7 mm

Velikost 30 m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 4500 Kč 
Víkend : sobota - neděle 7000 Kč


Tlapková patrola
fun city

Opravdu jedinečný herní skákací hrad se dvěma skluzavkami, velkou skákací plochou s prolézačkou a mnoha dalšími herními prvky, navíc u dětí velmi oblíbeném designu Tlapkové patroly


Rozměr 7x6,2x5,7m

Kapacita 10 dětí.

Velikost 43,4 m2

Cena na den od 5000 Kč
Víkend : sobota - neděle 8000 Kč

 

baby shark - překážková dráha

Překážková dráha v designu Baby Sharka a dalších vodních zvířátek rozzáří každé dětské oči. Osmimetrový hrad je napěchovaný tou nejlepší zábavou. prolézacími tunely, velkou skákací plochou, horolezeckou stěnou i velkou skluzavkou. 


Rozměr 8x3x3,85 m

Velikost 24m2

Kapacita 10 dětí

Cena na den od 4500 Kč 
Víkend: sobota - neděle 8000 Kč

jurský svět
!novinka!

Rozhýbejte druhohory! Lezení a skákání povoleno! Do dávného období, kdy po zemi běhali dinosauři a ve vzduchu se vznášeli ptakoještěři, přenese děti skákací hrad v podobě jeskyně v Jurském světě. Hrad lemovaný vysokými pradávnými stromy a také velkou sopkou má výměru 5x5 metrů a nabízí velkou skluzavku, kterou vyklouznete z nebezpečné sopky a prostornou skákací plochou s herními prvky.


Rozměry 5x5x4,8m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 3500 Kč 
Víkend : sobota - neděle 6000 Kč


Mimoňi

Mimoňský hrad si děti zamilují na první pohled. Oblíbené dětské postavičky už se na ně mávají a lákají je do útrob jejich hradu, kde s nimi můžou hopsat na velké skákací ploše, klouzat se na dlouhé skluzavce nebo se dosytosti vyřádit na herních prvcích s mimoňskými obrázky. Prostor na to mají opravdu dostatečný.


Rozměry 5x5x3,5m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 3000 Kč

Víkend : sobota - neděle 5000 Kč

 

jednorožec

Skákací hrad Jednorožec je už podle designu určen pro malé slečny a princezny, které uchvátí krásní Jednorožci a duhové barvy hradu. Hrad má velkou skákací plochu, koš na házení míčů a dlouhou točitou skluzavku.


Rozměr 5x5x3,8m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 3000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 5000 Kč

ocean park

Vítejte v našem Oceánském parku, kde si můžete hrát s našimi oblíbenými mořskými kamarády. Na celý hrad dohlíží oblíbená pruhová rybka Nemo společně s Baby sharkem. Na velké skákací ploše se dozajista vyřádíte i společně s mořským koníkem. Kromě toho Vás čeká i parádní skluzavka lemovaná mořskými vlnami. Ocean park se rozkládá na ploše 6x5 metrů.


Rozměry 6x5x5m

Velikost 30m2

Kapacita 10 dětí.

Cena na den od 3500 Kč

Víkend : sobota - neděle 6000 Kč


Královský hrad
!novinka!

Vítáme Vás na Královském hradě, který je vyjímečný svým designem a skvělým a realistickým zpracováním. Hlavní bránu sice hlídá přísný rytíř, ale hodné děti rád do hradu pustí. Hned za bránou je čeká velká skákací plocha s hracími prvky a poté už mohou po žebříku vystoupat do hradní věže, kde už na děti čeká parádní skluzavka. Na tomto hradě se děti nudit určitě nebudou.


Rozměry 5x5x4,8m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 3500 Kč

Víkend : sobota - neděle 6000 Kč

 

Huggy Wuggy skluzavka
!novinka!

Jedinečná skluzavka v designu u dětí oblíbené postavičky Huggy Wuggy, která vyniká velmi povedeným designem a pořádnou skluzavkou, se kterou si děti užijí spoustu legrace. Pro jejich bezpečnost je v horní části umístěna ochranná síť.


Rozměr 7x4x6m

Velikost 28m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 4000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 7000 Kč

Krokoýl
!novinka!

Kdo najde odvahu vlézt krokodýlovi do tlamy? Čtyři metry vysoký hrad nazvaný Krokodýl zabaví děti na hezky dlouho. Má to co nabídnout: po prolezení vstupním otvorem v podobě krokodýlích čelistí se děti ocitnou na rozlehlém prostoru 5x5 metrů, kde se nachází spousta hracích prvků, kupříkladu několik boxovacích pytlů a dvě prostorné skluzavky, které děti jistě ocení. Pojme osm dětí.


Rozměry 5x5x4m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí.

Cena na den od 3500 Kč

Víkend : sobota - neděle 6000 Kč


tlapková patrola

Vítejte na tajemném hradě Tlapkové patroly, ve kterých zažijete společně s oblíbenými postavičkami ta největší dobrodružství. Můžete dovádět, skákat a hrát si na prostorné skákací ploše nebo se klouzat na velké skluzavce.


Rozměry 5x5x4,8m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 3000 Kč 
Víkend : sobota - neděle 5000 Kč.

 

Frozen - Ledové království

Opravdický kouzelný hrad s hradními věžemi a hradbami pro všechny malé obdivovatele pohádkového Ledového království. Na velké skákací ploše můžete hopsat a hrát si s polečně se sněhulákem Olafem a princeznou Elsou. A když vyšplháte po ledovém žebříku, čeká Vás parádní sklouznutí na velké ledové skluzavce. 


Rozměry 5x5x4,8m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí

Cena na den od 3000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 5000 Kč

octopus

Přísná chobotnice s ostatními mořským kamarády sice u vchodu hlídá pirátský poklad, ale děti se bát nemusí, ty ráda pustí do útrob svého hradu, kde mohou skotačit a hopsat, jak se jim zlíbí. Mohou si hrát i s jejími chapadly, na velké skákací ploše nebo se klouzat na parádní skluzavce.


Rozměry 5x5x4m

Velikost 25m2

Kapacita 8 dětí.

Cena na den od 3000 Kč 
Víkend: sobota - neděle 5000 Kč


Nabídka menších profi a hobby skákacích hradů a dalších služeb

menší profi a Hobby hrady – ideální pro komerční a soukromé akce s menším počtem dětí, Rodinné a narozeninové oslavy, dětské party.
u profi hradů určeno pro děti 3 – 12 let
u hobby hradů určeno pro děti 3 - 6 let

Přijímáme platební karty

Belatrix

Kdo by netoužil mít na zahradě vlastní skákací hrad! Skákací hrad Belatrix XXL nabízí obrovskou skokanskou plochu 20 m2 a senzační skluzavku. Bezpečí dětí během skákání zajišťují pevné nylonové sítě po celém obvodu hradu, s výjimkou přední strany vstupu na skluzavku. Hrad je vyroben z odolného laminovaného PVC a navíc disponuje odnímatelnou sluneční clonou.

Tento hrad je určen pro děti do 6. let

 


Rozměry 5x4x2,5m

Velikost 20m2

Kapacita 5 dětí do 6 let

Cena na den od 1400 Kč
Víkend : sobota - neděle 2200 Kč.

opičák
!novinka!

Pořádáte komornější akci? Hrad Opičák je pro vás naprosto ideální volba a děti si ho okamžitě na první pohled zamilují. Jeho dekor tvoří pestrobarevné obrázky zvířecích postaviček z divoké jungle a hradu dominuje postava veselého opičáka. Uvnitř i přes skromnější rozměry 4x4x2,8 metru nabízí totéž, co jeho větší kolegové. Až pět dětí se může vyřádit na prostorné skákací ploše s  herními prvky nebo sjíždět skluzavku.


Rozměr 4x4x2,8m

Velikost 16 m2

Kapacita 5 dětí

Cena na den od 2200 Kč
Víkend : sobota - neděle 3200 Kč

vodní ostrov

Pravé letní radovánky mohou začít ! Skákací hrad se dvěma bázény, skákací plochou, prolézacím tunelem a skluzavkou. Navíc má i vodní dělo. Ideální vodní hrad na vodní dětské hrátky. Lze použít i jako suchou variantu s míčky, které Vám rádi k hradu dodáme.


Rozměr 4,8x3,35x3,5 m

Velikost 16,08m2

Kapacita 6 dětí

Cena na den od 2200 Kč
Víkend : sobota - neděle 3200 Kč


rytířský hrad

 

Do dob rytířských turnajů děti přenese oblíbený Rytířský hrad. Konstrukce v podobě středověkých pevností s typickými věžičkami nabízí kratší a větší skluzavkou i nezbytnou plochu pro skákání. Pohybově se děti doslova vyřádí: v hradu mohou lézt, plazit se, šplhat i soukat se tunelem nebo klouzat na klouzačce


Rozměr 4,9x3,2x3m

Velikost 15,5m2

Kapacita 5 dětí

Cena na den od 1700 Kč
Víkend : sobota - neděle 2700 Kč.

Domeček

Skákací hrad Domeček skýtá pro děti spoustu zábavy. Má dvě skluzavky, skákací plochu s hracími prvky, kde mají děti dostatek místa na skákání i hraní, navíc má i bazének na míčky a nechybí ani koš na házení míčků.


Rozměr 4,78x3,35x2,5 m

Velikost 16 m2

Kapacita 5 dětí

Cena na den od 1700 Kč
Víkend : sobota - neděle 2700 Kč.

Šmoulí hrad

Pojďte s námi zažít dobroudružství v pravém šmoulím hradě. Čeká na Vás spousta zábavy společně se šmoulími kamarády. Do hradu se můžete dostat buď tajným tunelem nebo přes malou skluzavku, která Vás zavede na skákací plochu, kde Vás čeká prolézací kruh a další herní prvky, umístěné na velké skákací ploše. Vystoupat pak můžete do hradní věže, kde Váš čeká parádní sklouznutí po šmoulí klouzačce. Šmoulové už se na Vás těší.


Rozměr 4,85x4,5x3m

Velikost 22m2

Kapacita 6 dětí

Cena na den od 2300 Kč
Víkend : sobota - neděle 3600 Kč.


Tlapková patrola malá

Vyřádit se do sytosti mohou děti na jedinečné atrakci s motivem oblíbené Tlapkové patroly. Mohou si hrát společně s oblíbenými postavičkami Marshallem, Chaseem, Rubblem, Rockym nebo Skye. Učaruje jim svým barevným a přívětivým vzhledem, přičemž má menším dětem co nabídnout: velkou skluzavku se skákací plochou, prolézací tunel nebo basketbalový koš na házení míčů.


Rozměr 4x3,5x2,3m

Velikost 13m2

Kapacita 4 dětí

Cena na den od 1700 Kč
Víkend : sobota - neděle 2700 Kč.

oceania
!novinka!

Tento skákací hrad s veselými mořskými rybkami a rozpustilou růžovou chobotnicí je určený spíše pro menší děti, které rády hopsají, ale na skluzavku se ještě bojí. Velkou výhodou tohoto hradu je jeho opravdu prostorná skákací plocha, která je lemována ochrannou sítí, přes kterou je ale do hradu dostatečně vidět, takže máte své ratolesti pod dohledem.


Rozměr 4x4x2,5m

Velikost 16m2

Kapacita 5 dětí

Title

Title

Title

Cena na den od 2000 Kč
Víkend : sobota - neděle 3000 Kč.

Pěnová party

Udělejte Vaši party jedinečnou, vytvořte skvělou a nezapomenutelnou atmosféru na Vaší akci, večírku nebo nachystejte super překvapení pro ty nejmenší.
Pěnový efekt je vhodný jak na venkovní akce jako jsou dětské dny, městské slavnosti, sportovní a firemní akce, tak i na diskotéky, do klubů, na oslavy a dětské akce.
Náš profesionální výrobník pěny se super výkonem 3000W během okamžiku dokáže naplnit velký prostor obrovským množstvím nadýchané pěny.
Exkluzivně nabízíme pěnu v i několika barvách. Kromě bílé si můžete vybrat červenou, zelenou, žlutou, modrou nebo fialovou.
Pěnový koncentrát je naprosto zdravotně nezávadný, certifikovaný a splňuje hygienické normy.


4000 Kč/ 500 litrů vč. 4 hodin obsluhy
7000 Kč/ 1000 litrů vč. 4 hodin obsluhy

Cena od 4000 Kč / 4 hodiny


Kde nás najdete

Sklad - LIBEREC

vyzvednutí hradů

Plzeňská 355

Liberec - Pavlovice

Kancelář - Liberec

schůzky

Plzeňská 355

Liberec - Pavlovice

Kontakty

Hrady pro děti s.r.o.
IČO: 11727292      DIČ: CZ11727292
Kurzova 2222/16, Stodůlky, 155 00 Praha